ЗЕМЛЯ – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ. Конкурсно-ігрова програма.

Розділ: Екологічні заходи

Проблема охорони довкілля давно турбує всіх жителів планети Земля. Долучити учнівську молодь до активної природоохоронної діяльності, дбайливого ставлення до природи, навчити пропагувати екологічні принципи – таку мету ставить перед собою бібліотека-філія №4.

З такою ж метою до нас завітав гість з Іспанії Педро Бласко (представник іспанської громадської організації "Libero").

 

Дива і таємниці природи чарівниці

Розділ: Екологічні заходи

Наш світ дуже крихкий і чарівий. Природа, що навколо нас, досконала і вражає своєю красою. Але людина часто не помічає цього і руйнує своє середовище проживання. Щоб навчити дітей свідомо та бережно ставитись до природи підчас літніх подорожей ми підготували та провели у бібліотеці вікторину-гру. Діти найбільше спілкуються з природою влітку, отже і власних вражень у них доволі багато- відповіди були сповнені дитячих емоцій. Прочитали уривки з книги Лариси Ніцой «Страшне Страховисько» кожен учасник поділився про свої дивні пригоди у лісі. Намалювали страховисько з сміття. Наприкінці повторили разом «Правила друзів Природи».

Встав вранці - прибери свою частинку планети.. Бібліотечна толока

Розділ: Екологічні заходи

Працівники бібліотеки на Червоному Камені дбають про те, щоб їхній дім Книги був привабливим для своїх користувачів.

Дружньою бібліотечною родиною вони вийшли на толоку, щоб прибратися не тільки в своєму домі Книги, а й навкруги. Прибирали внутрішні дворики, прилеглий тротуар, облаштовували клумби і висаджували на ній квіти, кущі калини, магонії.

 

Зникаюча краса. Подорож сторінками Червоної книги Дніпропетровщини

Розділ: Екологічні заходи

            Наша земля щедра та привітна, але скільки ран на ній залишили люди.  Яка ж вона зранена, моя Україна, і все через нашу людську байдужість.

     Україна знаходиться зараз в стані екологічної кризи: забруднені промисловими відходами, пестицидами землі, водойми, повітря ведуть до загибелі рослин і тварин.

Через нерегульовану вирубку лісів знищуються навіть занесені до Червоної книги лісові види такі як плавунові та ін., а втрата одного виду рослин сприяє зникненню від 10 до 30 видів тварин, пов’язаних із ними.

Міський парк дозвілля та відпочинку Новокодацький. Відео-подорож

Розділ: Екологічні заходи

Разом з учасниками екологічного клубу "Конвалія", жителями міста Дніпро ми будемо подорожувати міським молодіжним парком дозвілля і відпочинку.

Міський молодіжний парк Дніпра нині переживає період піднесення та розвитку, набуває все більшої популярності. Розташований він у Новокодацькому районі міста, поблизу житлового масиву Червоний Камінь. Площа парку становить 35 гектарів.

Для жителів ж/м Червоний Камінь, Покровський, Парус — це улюблене і одне з найближчих місць для відпочинку.

В Молодіжному парку встановлено сучасні дитячі і тренажерні майданчики з різноманітними атракціонами на будь-який смак, садові лавки та урни.

Сучасна система зовнішнього освітлення дозволяє прогулюватися парком у вечірні години і надає йому більш затишного і таємничого вигляду.

Великі площі зелених насаджень нині доглянуті й ведуть до сучасного спортивного центру.

Квіти на клумбах - окраса парку "Новокодацький.

Фото на сторінці ФБ Бібліотека  на Красному Камені   -  https://www.facebook.com/ch.kamin.dp.ua/photos/pcb.1270765323263966/1270762786597553/

Міжнародний день Матері-Землі

Розділ: Екологічні заходи

       Щорічно 22 квітня відзначається не просто велике, а воістину глобальне свято — Міжнародний день Матері-Землі (International Mother Earth Day) — день нашого спільного затишного дому..

Бібліотека-філіал №4 постійно працююча в екологічному напрямку, традиційно ми надавали інформацію читачам про захист навколишнього середовища, організовували зустрічи з екологами, працівниками Орільского  заповідника, та й самі безпосередньо брали участь у благоустрії навколо бібліотеки. Наразі ми вітаємо з Міжнародним днем Матері-Землі .