ВІТАЄМО З НОВИМ 2019 РОКОМ!

Розділ: 2018

Як я уявляю свої права і обов’язки. Актуальний діалог.

Розділ: 2018

В рамках правопросвітницького пректу «Я маю право» в бібліотеці відбувся актуальний діалог «Як я уявляю свої права і обов’язки».

 Юні відвідувачі бібліотеки жваво ділилися  своїм баченням прав та обов’язків громадян в нашій країні.

Нові книги - нові зустрічі!

Розділ: 2018

«Поки живемо – можемо все»

Ева Гата

    Неабияке задоволення приносять нові книги, що  надходять в бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство.  Нещодавно наша бібліотека збагатилась  новинками літератури, серед яких твори   львівської письменниці і вченої  Ольги Коссак, відомої під псевдонімом Ева Гата.  Вона автор багатьох творів філософсько-містичного спрямування, які, на її думку, поліпшать світ.   Твори  Еви Гати припадуть  до душі  любителям серйозної літератури, тим, хто  замислюється  над сенсом існування, для чого і як ми живемо. 

Ева Гата пішла з життя у листопаді нинішнього року, залишивши у спадок за 10 років творчості - 14 книг, остання з яких «Всі дороги ведуть до любові».

Бринить, співає рідна мова! Радіодиктант до Дня української писемності й мови.

Розділ: 2018

        Радіодиктант   національної єдності,  що   традиційно   відбудеться   у  День української писемності й мови -  свято, яке щороку відзначається в Україні  9 листопада,   пролунає в ефірі Першого каналу UA: Українське радіо.

       Трансляція  радіодиктанту  розпочнеться 9 листопада 2018 р. об 11:00  зі вступної частини, а за півгодини відбудеться й сам диктант.

       Текст  радіодиктанту  оприлюднять  на  сайті  UA: Українське радіо 11 листопада, тож кожен учасник матиме змогу перевірити себе.

        Девіз цьогорічного диктанту — #пишеморазом — єднання навколо мови.     

       Радіодиктант не стільки як перевірка знань, скільки всеукраїнський флешмоб.  

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ  БАЖАЮЧИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У НАПИСАННІ ДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

У БІБЛІОТЕЦІ-ФІЛІАЛІ №4, ЗА АДРЕСОЮ: ж/м ЧЕРВОНИЙ КАМІНЬ, З!