Пригоди у місті чарівних книг Святкуємо Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Розділ: Бібліотеатр

На імпрвізованій сцені у бібліотеці разом з школярами відтворюємо казкову країну «Дивовижні пригоди казкових героїв". Діти, що завітали до бібліотеки, отримали велике задоволення від знайомства з ляльковими персонажами Бібліотеатру.

Познайомити друзів зі своїм казковим героєм - було перше завдання від нашого режисера. Захід супроводжувався добрим настроєм дітей, натхненням, радістю, сміхом та гумором.

Цікаві заходи у бібліотеці чекають на юних книголюбів упродовж всього Тижня: презентації, книжкові виставки, творчі зустрічі, майстер-класи, лялькові вистави.

Масляну зустрічаєм, іграми та співами зиму проводжаєм

Розділ: Бібліотеатр

 

У нашому сучасному житті вже стало доброю традицією це трансформоване свято Весни, або проводи Зими, що увібрало в себе чимало рис слов’янської Масляної. У нашій бібліотеці зазвичай це було притаманне старшому поколінню з клубу «Тепла вітальня», про це свідчать світлини з нашого сайту. Наразі молодь дуже активно підхопила ці традиції. Бібліотеатр представив маленьку святкову мініатюру, після розповіді бібліотекаря Ірини Лисенко про головні страви Масниці - це млинці.

Бібліотеатр. Українська народна казка РУКАВИЧКА

Розділ: Бібліотеатр