Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра. Пізнавально-розважальна програма до Дня козацтва

Розділ: Краєзнавство

"Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра". Пізнавально-розважальна програма , присвячена Дню козацтва, була проведена в Бібліотеці на Червоному Камені. Діти дізнались багато цікавого про козаків, познайомились з книгами по історії козацтва та експонатами етно-галереї "Спадок", багато експонатів в якій  нагадують про ті часи. 

Доблесні воїни, втікачі, українські лицарі та хоробрі захисники — як тільки не називали козаків їхні сучасники. Життя запорожців повне загадок і таємниць, проте одне відомо напевне: козаків поважали та мусили рахуватися з ними навіть найбільші імперії.

Наскільки добре діти орієнтуються історії козацтва? Ми запропонували перевірити свої знання за допомогою вікторини.

 

 

 

Поети Придніпров’я про Перемогу

Розділ: Краєзнавство

Літературний набат до Дня пам’яті та примирення

У ці травневі дні українці разом зі всім світом згадують події найкривавішої війни всіх часів. Це дні нашої спільної пам’яті про тих, хто загинув: героїв, які врятували світ, та невинних жертв нацизму. Пам’ять про ту війну є особистою для кожного з нас, адже в кожній родині є власна історія про долі рідних, які назавжди змінила Друга світова. Українці зазнали непоправних втрат, але своєю мужністю, силою та сміливістю зробили незаперечний внесок у перемогу.

Червоному Каменю- 50.   Сторітелінг у бібліотеці.

Розділ: Краєзнавство

Червоному Каменю 50 років

На початку 2021 року ми відзначаємо 50-річний ювілей житлового масиву Червоний Камінь,  великого сучасного мікрорайону, територія якого має багату історію.

Центральна бібліотека Новокадацького району - бібліотека-філія №4, яка знаходиться за адресою Червоний Камінь,3 , збирає і зберігає історію, щоб донести її до майбутніх поколінь.