Мальви - символ і оберіг української оселі. Диско-лекція

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

На засіданні клубу "Конвалія" учасникмм запропонували ознайомитись з диско-лекцією, присвячену мальвам, квітам дитинства, які і зараз зустрічаються в містах і селах. Ця невибаглива та гарна квітка так полюбилася нашим землякам, що стала символом любові до Батьківщини, рідного народу, рідної хати. проце свідчать книги, картини та вірші вдячних українців.

 

 

 

Еко-life: свідоме сусідство з природою. Засідання екологічного клубу «Конвалія»

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

 

Про налагодження дружніх стосунків між людиною та природою в умовах великого міста говорили учасники клубу. Необхідно виховувати любов до природи, всього живого, навчити цінити те, що дається нам безкоштовно. Самим долучатися, кожному з нас необхідно долучатися до збереження довкілля.

Лілія - квітка з легенди.

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

 Існує безліч легенд, пов'язаних з цією рослиною. У єврейській легенді говориться про те, що після гріхопадіння Єви з усіх квітів в раю лише лілія змогла залишитися непорочної і чистою. У християнстві білі квіти лілії символізують собою богоматір.

У Німеччині існує повір'я, що в кожному бутоні лілії проживає дуже маленький ельф ... Кажуть, що ельф народжується під час розкриття квітки лілеї. А щоб продовжити цю казку, потрібно знати, як правильно доглядати за ліліями.

Трав'яниста цибулинна рослина лілія (Lilium) є багаторічників і відноситься до сімейства Лілійні. У природних умовах налічується приблизно 80 видів лілій, які були використані для створення безлічі гібридів і сортів. У природі така рослина можна зустріти на території Європи, Азії та Північної Америки.

Трава від 99 хвороб. Велнес-зустріч в клубі Конвалія

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

Трава від 99 хвороб. Але небезпечна для домашніх тварин. Велнес –зустріч відбулась в клубі «Конвалія».

Про лікувальні властивості звіробою, застосування в Давньому Римі і Давній Греції, та у наших предків - давніх слов’ян ; чому звіробій отруйний для тварин, як убезпечитись і не зашкодити здоров’ю - цікаво і пізнавально розповіла Ніни Книш.

Грицики – народні назви, легенди про цю рослину, застосування в народній медицині, а ще прикмети, які прогнозують врожай цього року, дізнавалися присутні від Ірини Лисенко.

Весняне підживлення рослин і квітів. Онлайн-порадник

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

Травень – чудовий місяць: сонце світить, сад проснувся, вже все цвіте, трава буяє… А які запахи навкруги! Бузок, мигдаль, скоро жасмин, піони…

Але треба і потурбуватись, щоб ця краса росла, цвіла, розмножувалась. Для цього треба всі рослини – і садові, і кімнатні підживлювати. Як саме робити корисні розчини для підживлення, особливі застереження щодо застосування домашніх добрив ви можете дізнатись з книжок та журналів, які є в бібліотеці на Червоному Камені.

Милуємося неповторними миттєвостями весни

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

Запрошуємо наших читачів, закоханих у квіти, а також участників екологічного клубу "Конвалія" взяти участь у флешмобі #Квітує_травень_у_Дніпрі

Мільйон ідей для вашого саду і клумби. Клуб Конвалія радить...

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

 

 

 

 

 

В березні відбулося чергове засідання екологічного клубу «Конвалія». За вікнами – ще зима, голі дерева розгойдуються від холодного вітру. Але ж березень… Весна! Тому учасники засідання активно включилися в обговорення нагальних питань, які щовесни турбують всіх: особливості вирощування квітів через розсаду; весняне обрізування, живцювання, підживлення…

 

 

ЕКОЛОГІЧНИЙ КЛУБ КОНВАЛІЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

     11 лютого відбулося перше цього року засідання

екологічного клубу       «Конвалія».

    В дружній, теплій атмосфері, з піднесеним настроєм учасники клубу обговорювали плани на майбутнє, ділилися своїми досягненнями, адже так багато всього відбулося за рік, були вирощені нові квіти і з’явився     новий досвід, були й невдачі. Тому кожен з нас сподівався на нові зустрічі, щоб отримати слушні поради, або допомогу.