Книжкові кучугури

Розділ: Активності для юнацтва

Кучугури ми всі знаємо снігові. А ще вони бувають і книжкові. 

Брейн-батл Біла сова

Розділ: Активності для юнацтва

І ось він відбувся: веселий, імпульсивний, креативний брейн-баттл "Біла сова". Завітав до нас 6-А клас ЗОШ №143. Поділилися на команди. А назви були... "математики", "бобри", "єнотики", "кабанчики". Баталії відбувалися серйозні. 

Квіз-зустріч НАЗАД В МАЙБУТНЕ

Розділ: Активності для юнацтва

У бібліотеці –філії №4 завжди раді новим читачам.

Цього разу відбулася «квіз-зустріч » з допитливими тінейджерами. Звісно, вони вважають, що знають майже все- але запитання, що ставила бібліотекар, спонукали до роздумів. Чи хотіли б ви завжди запізнюватися або завжди встигати? Чи хотіли б ви мати надприродну силу чи мати надприродний інтелект?  Чи хотіли б ви побачити 5 хвилин у майбутньому або побачити 100 років у минулому? Що може допомогти поринути в минуле чи в майбутне, звісно-КНИГА. 

 

 

Купальське свято на дива багате. Фольклорна мозаїка.

Розділ: Активності для юнацтва

Чарівне свято Івана Купала - одне із наймістичніших свят, традиції якого збереглися до сьогодні.

На святковий майстер-клас «Купальський віночок» завітали діти з @Healtny kids @школа плавания - Healtny kids.

Святковий фото-нон-стоп «Купальський вінок» з яскравими емоціями та враження від плетіння віночків захопив багатьох відвідувачів бібліотеки  цього дня.

 

Острів солодких мрій

Розділ: Активності для юнацтва

Бібліотека на Червоному Камені ламає застарілі стереотипи.

Цілий  острів солодких мрій зустрів учнів з 5-А  ЗОШ №143 в Міжнародний день захисту дітей!

Бібліотекарі захопили дітей  різноманітними конкурсами та вікторинами (Чарівні перевтілення).

Діти  залюбки перевтілювались в уявного персонажа, співаючи на різний манер знайомі усім хіти, отримали масу задоволення від відповідей на каверзні питання , розширили свій світогляд («Узвіз кмітливих»), отримали чудову можливість спробувати себе у ролі художника («Портрет друга за хвилину»).

 

Читацькі розваги у Книгограї

Розділ: Активності для юнацтва

 

Бібліотека була рада привітати юних читачів з останнім шкільним дзвоником. Ми підготували для дітей цікавий квест «Пригоди з Читайменом», що викликав шквал емоцій. Справжні інтелектуальні баталії розгорілися у просторих залах бібліотеки. Яскраві обкладинки з книжкових виставок закликали подорожувати за межі космічних галактик. Інтелектуальна гра-змагання «Хто багато читає, той багато знає» виявила, що рік у дітей був насичений знаннями.

Зустріч з бібліотекою

Розділ: Активності для юнацтва

Учні 143- школи знову завітали до нас. Пам'ятаєте, торік вони вже були на екскурсії у нашй бібліотеці? Підлітки зацікавилися новими книжковими експозиціями та тематичними виставками.