Початок зустрічей . Англійська мова у дружньому колі

Розділ: Проекти

З 7 вересня розпочалися безкоштовні курси  "Англійська у дружньому колі". Досвідчений викладач Лілія проводить інтенсив - курс для дорослих.

Протягом місяця кожного вівторка та четверга 3 16,00 до 18,00 бажаючі вивчити англійську мову можуть долучитися до проєкту.

Бібліотека - домінанта душі

Розділ: Проекти

Активні учасники міні-проекту Саша Цоцко і Діма Гура втілюють свої ідеї в життя

Бібліотека - домінанта душі

Розділ: Проекти

    В результаті реалізації проекту «Це наш з тобою двір!» у внутрішньому дворі бібліотеки і будинку, встроєно–пристроєним приміщенням якого вона є, було сворено екологічний куточок, який став не тільки зоною виховання  екологічної свідомості мешканців будинку та користувачів бібліотеки, а й зоною спілкування, відпочинку, проведення масових заходів.  Створені квіткові клумби, кімнатні квіти у горщиках зробили простір невеличкого дворику затишним, зручним і комфотним для відвідувачів бібліотеки і мешканців будинку.  Та на фоні зеленого розмаїття впадає в очі традиційно сумний міський пейзаж – сірі стіни зі слідами цементного розчину 30-літньої давнини.

   Бажання додати тепла і затишку за допомогою зображень на стіні надихнуло учасників проекту – користувачів бібліотеки різних вікових категорій,  на ідею з  художнім розписом, який допоміг би створити неповторний образ бібліотеки, підкреслити її  значимість та індивідуальність.

 

Це наш з тобою двір!

Розділ: Проекти

    12 вересня, напередодні святкування Дніпропетровськом Дня міста, відбулося свято двору мешканців будинку ж/м Червоний Камінь,3 "Це наш з тобою двір", який організувала та провела бібліотека-філіал №4 ЦБС для дорослих за підтримки Ленінської районної у місті Дніпропетровську ради.

 

 

Це наш з тобою двір!

Розділ: Проекти

Преc-реліз

ЦЕ НАШ З ТОБОЮ ДВІР

Будинку № 3 на  Червоному Камені – 30 років!

12 вересня  2013 р.                 15.30

  Центральна бібліотека Ленінського району за підтримки Ленінської районної у місті  ради  запрошує мешканців ж/м Червоний Камінь на Свято «Це наш с тобою двір».

У вересні 2013 року виповнюється 30 років з часу заселення житлового будинку КБ «Південне»  за адресою ж/м Червоний Камінь,3, де с першого дня працює бібліотека-філіал № 4. Спогадами про те, як будувалися та жили всі ці роки будинок і бібліотека, поділяться мешканець будинку Іван Новіков і завідуюча бібліотекою Софія Чебакова.  

Мешканців будинку привітає депутат Ленінської районної ради Наталія  Басова.

Учасників свята очікує безліч сюрпризів та подарунків: краєзнавча вікторина, майданчик здоров’я, концерт у виконанні мешканців будинку та гостей свята, експрес-мініатюри «Розкажу про своїх сусідів ... », акція «Обери книгу в подарунок!» та багато інших цікавинок.

Запрошуються мешканці будинку та всі бажаючі!

Контакти:

Чебакова С.С. - завідувачка бібліотекою-філією № 4: 778-95-15

Данькевич Н.І. - координатор проекту «Це наш з тобою двір!»: 778-73 93


 

 

 

Проект "Бібліо-патіо на Червоному, Камні,3"

Розділ: Проекти

 

Дніпропетровський міський комунальний заклад культури

Централізована система публічних бібліотек для дорослих

ПРОЕКТ

«Бібліо-патіо на

 Червоному Камені,3»

Виконала: провідний бібліотекар абонемента

                                 бібліотеки-філіалу №4 Манзуренко Л.І.

м. Дніпропетровськ

Дані про установу: Бібліотека-філіал №4,Червоний Камінь,3

Тел.:780-95-15

Керівник проекту: Чебакова С.С.,завідуюча бібліотекою-філіалом №4

Координатор проекту: Манзуренко Л.І.

Тел.:780-95-15

Місце реалізації проекту: м. Дніпропетровськ

Строк виконання проекту: 6 місяців

Вартість проекту: 6000 грн.

 

 

Акція "Чистий двір"

Розділ: Проекти

       Маючи в своїй роботі екологічний напрямок, бібліотека-філіал №4 щорічно відзначає День довкілля масовими заходами. Цього року 20 квітня наша бібліотека в рамках акції «Зробимо Україну чистою» та рамках проекту «Це наш з тобою двір» провела акцію «Чистий двір».      

Колектив бібліотеки-філіалу №4 вдячний  користувачам бібліотеки, які прийняли участь в  акції "Чистий двір "!

Завдяки нашим спільним зусиллям  внутрішній двір бібліотеки й прилегла до неї територія  стали чистими і гарними!

Акція "Чистий двір"

Розділ: Проекти

  20 квітня об 1100

бібліотека-філіал №4 запрошує мешканців будинку ж/м Червоний Камінь, 3  та користувачів бібліотеки  прийняти участь в

 акції  "Чистий двір"!

Зробимо наш спільний двір чистим і красивим,  разом будемо  формувати середовище проживання, в якому приємно створювати, а не ламати, прибирати, а не смітити!

 

 

Проект "Це наш з тобою двір"

Розділ: Проекти

Бібліотека-філіал №4 ЦБС для дорослих м. Дніпропетровська є центром соціального життя громади, осередок культурного і духовного спілкування для всіх мешканців житлових масивів Червоний Камінь, Комунар, Парус. Щорічно бібліотекою користуються 5,5 тисяч громадян різного віку.  

В листопаді 2012 року Чернігівська організація АХАЛАР відкрила набір на черговий цикл освітньої програми “Територія розвитку”, що присвячена активізації громад в Україні.

Центр АХАЛАР запросив лідерів громад (ініціативних, творчих та активних людей), які прагнуть реалізувати ідеї та проекти, заповнити анкету на сайті - http://ahalar.org/projects.

Найважливіше в заявці – цікава та реальна ініціатива, яка може допомогти покращенню життя конкретних людей, які живуть на конкретній території (місто, село, вулиця, двір тощо).

  Бібліотека подала заявку на участь у конкурсі, написавши проект

 «Це наш з тобою двір».

  Мета проекту: Провести свято двору мешканців будинку, в якому розташована бібліотека